Zaufali nam

System zdalnego zarządzania prawem SILNIK PRAWNY (kiedyś LEXtrans24), pomaga naszej firmie utrzymać wzorowy poziom dokumentacji, a co za tym idzie porządek w przedsiębiorstwie. Ponadto rzetelność, profesjonalność oraz olbrzymia wiedza prawników Kancelarii Prawnej Viggen, którzy niezwłocznie udzielają stałych porad i odpowiedzi na liczne zapytania prawne sprawia, że zarówno my, jak i nasi kierowcy, czujemy się pewnie na bardzo wymagającym rynku transportu międzynarodowego.
Piotr Todor - właściciel firmy TRANS-KON

Zaufali nam

Usługa SILNIK PRAWNY (kiedyś LEXtrans24), stworzona przez Kancelarię Prawną Viggen pozwoliła na stałe poprawić stabilność funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Unikając kar nakładanych przez organy kontroli, oszczędzamy nie tylko firmowy budżet, ale również cenny czas i nerwy.
Piotr Piotrowski - właściciel firmy Trans-Connect

Zaufali nam

Firma GórScrap współpracuje z Kancelarią Prawną Viggen oraz korzysta z usługi SILNIK PRAWNY (kiedyś LEXtrans24). Dzięki programowi informatycznemu wzrosła jakość prowadzonej dokumentacji i bezpieczeństwa zarządzania firmą. Firma wprowadziła zasady racjonalizacji kosztów na wielu obszarach. Jesteśmy pewni, iż prawnicy Kancelarii Prawnej Viggen dbają o naszą firmę, tak abyśmy mogli czuć się bezpiecznie jako przedsiębiorcy. Biorąc pod uwagę profesjonalizm usługi z pełnym przekonaniem rekomendujemy SILNIK PRAWNY (kiedyś LEXtrans24).
Rafał Janus - Prezes Zarządu Firmy GórScrap